Ta posnetek sem snela z Maytinega zida na facebooku: sva prijateljici in je moja favorizirana pevka, odkar sem slisala letos spomladi pri nasih urah flamenca njeno petje...
Ta posnetek pa dajem na blog zato, da ga bom imela pri roki za poslusanje in meditiranje.
Cista estetika. Ena sama lepota! Bravo, Mayte, bravo, Belen!
Ta posnetek sem snela z Maytinega zida na facebooku: sva prijateljici in je moja favorizirana pevka, odkar sem slisala letos spomladi pri nasih urah flamenca njeno petje...
ReplyDeleteTa posnetek pa dajem na blog zato, da ga bom imela pri roki za poslusanje in meditiranje.
Cista estetika. Ena sama lepota!
Bravo, Mayte, bravo, Belen!
Draga Dragica,
ReplyDeleteres je. Super je.
Ko si sam sabo, si najboljši.
Vlatka K., 10. 10. 2011, 23.46
VTO V.
Draga Vlatka,
ReplyDeletemene je prevzelo in seglo do duse.
:)
Besito,D
Draga Dragica,
ReplyDeletekoga pa ne bi?
Tako enkratno, tako edinsrveno...
besito, V.