na polovici Get link Facebook X Pinterest Email Other Apps - October 16, 2011 nekje vmes nekje na sredini krepko čez kot objem sonca kot lunin poljub kot sanje svatov ... in je čas mimo! Dragica Get link Facebook X Pinterest Email Other Apps Comments VlatkaOctober 17, 2011Draga Dragica,je in ni. Odvisno s katere strani ga gledaš.Besito.ReplyDeleteRepliesReplypoigravanja © dragica čarna October 18, 2011Se strinjam, le koledarsko je mimo, hehe:)besito, guapa!ReplyDeleteRepliesReplyVlatkaOctober 18, 2011Besito.ReplyDeleteRepliesReplyAdd commentLoad more... Post a Comment
Draga Dragica,
ReplyDeleteje in ni. Odvisno s katere strani ga gledaš.
Besito.
Se strinjam, le koledarsko je mimo, hehe:)
ReplyDeletebesito, guapa!
Besito.
ReplyDelete