Vlatka, seveda! koliko sem jaz vsega pogubila, da me glava boli, ker najprej shranjevati nisem znala, potem pa nisem delala varnostnih kopij...zdaj jih na nekaj mesecev.
Tole pa je od Spanke, ki haikuje prebere in popravi, preden ugledajo luc na you tubah oz na videu:
... Precioso!!Mil gracias guapa!! Si algún día quieres fotografías para tus vídeos.. yo tengo un montón!!!
Po sledovih vetra...
ReplyDeleteHvala, Tevzi:)))
Muy muy bonito!
ReplyDeleteZgleda da je na koncu vendarle zavel pravi veter!
ReplyDeleteLepo je, ja!
Itak, da je, čeprav mi vse šteka!!!!
ReplyDeleteObjem obema,
Vlatka
Mal pospravit po račnalniku pa bo
ReplyDeleteMatevž,
ReplyDeletenajprej vse shraniti in na novo naložiti.
Hvala.
Tevzi, tako:)
ReplyDeleteVlatka, seveda! koliko sem jaz vsega pogubila, da me glava boli, ker najprej shranjevati nisem znala, potem pa nisem delala varnostnih kopij...zdaj jih na nekaj mesecev.
Tole pa je od Spanke, ki haikuje prebere in popravi, preden ugledajo luc na you tubah oz na videu:
...
Precioso!!Mil gracias guapa!! Si algún día quieres fotografías para tus vídeos.. yo tengo un montón!!!
@lice
Gracias, cielo:)))